Týdenní tábory v krásném prostředí

Vážení příznivci táborů při TJ Sokol Lhota,

v říjnu 2012 došlo k rozdělení rozsáhlého táborového kolektivu na dvě skupiny, které budou dále pokračovat v organizaci letních táborů, oba pod hlavičkou TJ Sokol Lhota. Kontaktní informace jsou:


Jan Voženílek, email: Jan.Vozenilek@tiscali.cz, tel: 736 258 103, web: tabory-lhota.wz.cz. Ve skupině z původního kolektivu působí Voža, Raduzz, Barča, Boeing, Soňa, Peťa a Jirka,
Jan Caha, email: tabor@cahik.cz, tel: 737577792, web: tabor.cahik.cz ve skupině z původního kolektivu působí Cahik, Bjetka, Ilona, Milan, Rapan, Soňa a Tom.

Tyto stránky slouží jako archiv společné historie táborů z let 1998 až 2011. Najdete zde informace o jednotlivých táborech a rozsáhlou fotogalerii.

Věříme, že obě skupiny jsou svými zkušenostmi kvalitní zárukou příjemně, zábavně a dobrodružně strávených letních chvil dětí i v dalších letech.

Jakékoliv dotazy můžete psát do Diskuze.

Za celý táborový kolektiv

Rapan

 Nabídka táborů na rok 2013

 

(po kliknutí se obrázek zvětší)

Novinky

14.11.2012 09:12

Fotky z tábora a faraónského dobrodružstvím na webu!

S větším zpožděním najdete ve Fotogalerii fotky z letošního tábora (Středověk aneb Ve jménu krále) i Výletu za tajemstvím faraóna Nonamona I.
23.10.2012 09:51

Zpráva ze Zálesáckého závodu zdatnosti

V sobotu 13. října se ve Lhotě u Vyškova konal tradiční Zálesácký závod zdatnosti, ve kterém jsme opět organizačně vypomohli a měli na starosti několik stanovišť (uzly, buzoly, mapy, rostlinky, ohně, lana a další). Z řad závodníků se zúčastnili Simča Čejková a Vojta Rapouch, kteří si odnesli...

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba www stránek zdarmaWebnode