Týdenní tábory v krásném prostředí

Kniha návštěv

Datum 04.10.2011
Vložil IL
Titulek Výprava

Díky moc Rapanovi a všem, kteří se podíleli na přípravě i účasti na sobotní "Výpravě". Byl to super víkend. Moc mě mrzí, že jsme s Bjetkou museli časně ráno odejít. Děkujeme za podepsání Pamětních listů i za část pokladu :-D. Těším se na setkání se všemi 15.10. ve Lhotě na ZZZ. :-D

Datum 18.09.2011
Vložil Zdenál
Titulek pomoc v kuchini

rád pomůžu :P :DD

Datum 25.09.2011
Vložil Rapan
Titulek Re: pomoc v kuchini

co nám uvaříš? :)

Datum 20.08.2011
Vložil Rapan
Titulek Tábor 2011 za námi!

Tak letošní tábor na téma Vikingové již máme za sebou! Budeme rádi, když se s námi podělíte se svými názory a připomínkami.

Datum 01.09.2011
Vložil Simča
Titulek Re: Tábor 2011 za námi!

Rape, jsou to krásně vytvořený stránky!! Bezvadná grafika, fakt. A docela jsem se nachchtala v rubrice "Kdo jsme".. ;) Jinak tenhle tábor, jako i ten předchozí a před tím atakdál.. Byl skvělý, myslím, že hlavně díky lidem.. Program byl taky super, ale abych se přiznala, vždycky se mi stýská hlavně po lidech, na tůrku si můžu vyrazit tady v rodném kraji :) No nic, (s)mějte se, Simča Davidová =))

Datum 31.03.2011
Vložil IL Cahik (matka)
Titulek Reakce - oldteam

Super nápad! Zamluvme na týden (nebo pro začátek víkend) tábořiště, ať nám děti připraví program a nezapomenou na diplomy :-D. Služba v kuchyni by problém být neměl. Ráda se zúčastním jakéhokoliv zajištění (nákupy ap.) i střídání dospělý - dítě. Myslím, že obojí zvládnu. Tak Vožo - fakt bych se toho nebála. Máš moji podporu.

Datum 26.03.2011
Vložil Iva Voža (matka)
Titulek Založení družstva Old team

Vzhledem k tomu, že hlavní vedoucí se neustále brání mé myšlence, zkusím ji zveřejnit: Na táboře založte Old team - spousta mých kamarádů a kamarádek by se ráda na tábory vrátila i ve věku nad 30 let :-) Myslím, že sehnat 10 všehoschopných Oldteamáků by nebyl problém. Hlavní vedoucí tvrdí, že by to byl rozkol celého tábora.
Prosím paní IL, aby mě podpořila a pochopitelně jí držím místo! A omlouvám se, že ji zařazuji do Old teamu. Klidně se můžeme přejmenovat na Young team.

Datum 17.03.2011
Vložil IL
Titulek :-D

Stránky super! Díky! Na tábor a všechny simulující marody se už moc těším!!!

Datum 15.03.2011
Vložil Zdenál
Titulek ...

těším se letos na tábor chtěl bych tam být alespoň o týden více :)

Datum 12.03.2011
Vložil Terez
Titulek Ehm....?

Zdárek :D Hezky jsi to udělal, Rapánku, hezky...:D to si se v práci tolik nudil? :D jinak samozřejmě vzpomínám, vzpomínám :D

 

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba www stránek zdarmaWebnode